Bij MSG software zijn we trots dat we opnieuw een enthousiaste stagiair mogen verwelkomen. Liam loopt de komende 20 weken stage binnen ons ontwikkelteam en krijgt daarbij de kans om direct met uitdagende projecten aan de slag te gaan. In de eerste periode verdiept hij zich in het beter leren begrijpen van ons systeem en onderzoekt hij de mogelijkheden van een nieuwe programmeertaal. Zijn hoofdopdracht is het realiseren van een Multi Factor Authentication-module. Deze module wordt per gebruiker instelbaar, sluit naadloos aan op MSG ERP en werkt samen met onze bestaande REST-services. Daarmee levert Liam een concrete bijdrage aan de verdere professionalisering en veiligheid van onze software.
Wij vinden het belangrijk dat stagiairs zich snel thuis voelen en tegelijkertijd de ruimte krijgen om zichzelf te ontwikkelen. Met zijn frisse blik en leergierige instelling zijn we ervan overtuigd dat Liam zijn stageperiode waardevol en leerzaam zal invullen, zowel voor zichzelf als voor ons team.
Naast zijn studie en stage heeft Liam een brede interesse. Muziek speelt een grote rol in zijn vrije tijd, net als het bezoeken van concerten. Ook ontspant hij graag met een goed boek, maakt hij graag wandelingen en houdt hij zich bezig met fotografie.
Met zijn combinatie van technische nieuwsgierigheid en creatieve hobby’s past Liam perfect binnen onze cultuur van innovatie en samenwerking. We kijken uit naar de komende maanden en wensen hem veel succes en plezier bij MSG software.
